Kołdra CAŁOROCZNA - JANPOL

Nowy produkt

JANPOL


Klasyczna kołdra całoroczna.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


           

145 zł

Opis

Wkład włókno poliestrowe
Pokrowiec Ancona
Gwarancja Producenta 2 lata

Więcej informacji

logo.pnghebe janpol


Typ: Całoroczna
Wypełnienie: włókno poliestrowe
Gramatura wypełnienia: 300g/m2Opis Produktu

Puszysta kołdra wypełniona lekką ociepliną zamknięta w delikatnym dla skóry materiale. Lekkie i gęste wypełnienie kołdry gwarantuje wysoki komfort termiczny snu niezależnie od pory roku. Nasza kołdra jest produktem uniwersalnym, który sprawdzi się przez cały rok.

Przyjemny dla skóry materiał wierzchni zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a specjalne pikowanie utrzymuje wkład na właściwym miejscu zapobiegając jego przemieszczaniu. To sprawia, że kołdra równomiernie i przyjemnie otula ciało.

Naszą kołdrę możesz odświeżyć w warunkach domowych piorąc ją w aż 60°. Kołdra jest dostępna w 3 wariantach pasujących do standardowych rozmiarów pościeli.


Do pobrania

katalog.jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: